Nasz zarząd

Nasz zarząd

Klaus Eberhardt

Po ukończeniu studiów informatycznych Klaus Eberhardt przez ponad dziesięć lat pracował dla firmy software'owej sd&m (obecnie część z grupy Capgemini) - jako programista, kierownik projektu i wreszcie członek zarządu. Już w tamtych czasach skupiał się na dużych projektach dla dużych firm. Uświadomienie sobie, że stosowany wówczas model waterfall nie był właściwym podejściem do zarządzania coraz bardziej złożonymi projektami informatycznymi, doprowadziło go w końcu do założenia własnej firmy. Jego celem było przyjęcie stopniowego i powtarzalnego podejścia. To również jest podstawą nazwy firmy. Klaus jest żonaty i ma dwójkę dorosłych dzieci. W wolnym czasie lubi uprawiać sport, latem jeździ na motocyklu i gra na saksofonie, aby się zrelaksować.

Mark Goerke

Po ukończeniu studiów z zakresu matematyki i informatyki Mark Goerke zdobył część swojego kluczowego doświadczenia w rozwoju aplikacji w IBM Deutschland oraz sd&m - jako programista, kierownik projektu i działu. Jego głównym celem było zawsze rozwiązywanie złożonych problemów IT w najlepszy możliwy sposób, technicznie, technologicznie i organizacyjnie. Dlatego też założenie iteratec było logicznym krokiem w kierunku wspierania klientów w najlepszy możliwy sposób za pomocą jego fachowej wiedzy. Oprócz działalności w zarządzie nadal aktywnie uczestniczy w różnych strategicznych projektach jako kierownik projektu, doradca strategiczny i audytor. Jego największym hobby są rodzina i dzieci, a w wolnym czasie lubi podróżować i uprawiać sport.

 

Michael Schulz

Po pracy w sd&m i Capgemini przejął w 2009 roku zarządzanie najbardziej północną lokalizacją iteratec. W 2017 roku został trzecim członkiem zarządu. Jest on przekonany, że iteratec musi się stale rozwijać, aby pozostać odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwem technologicznym. Jego celem jest położenie jeszcze większego nacisku na innowacyjność i cyfryzację i w ten sposób dalszy rozwój obszarów działalności iteratec, wzmocnienie jego kompetencji technologicznych oraz dalsze doskonalenie usług oferowanych naszym klientom za pomocą innowacyjnych rozwiązań. Jego inspiracją są konstruktywne rozmowy z zespołem, a także przyroda podczas biegania, jazdy na rowerze czy żeglowania.

Marcin Pogodzik

Po ukończeniu studiów informatycznych w Warszawie i w Monachium, Marcin Pogodzik poświęcił się temu, co lubił i potrafił robić najlepiej - programowaniu. Przez ponad 12 lat pracował w sd&m i Capgemini początkowo jako programista, później kierownik projektu, by ostatecznie zarządzać działem rozwoju oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Już w czasie studiów zauważył jak solidna jest edukacja informatyczna w Polsce, jak duży potencjał tkwi w polskich programistach i jak często potencjał ten jest nie do końca wykorzystywany. Z drugiej strony obserwował zachodzącą w krajach Europy Zachodniej – w tym w Niemczech – rewolucję cyfrową: rodziły się nowe pomysły na innowacyjne rozwiązania i szybko rosło zapotrzebowanie na eksperckie zespoły programistyczne, które te pomysły zrealizują. Łącząc te dwa fakty, zdecydował się dołączyć w roku 2017 do firmy iteratec, by zbudować we Wrocławiu nowy oddział firmy.