Nasz przepis na sukces

Płaska struktura organizacyjna. Maksymalne skupienie wiedzy specjalistycznej.

Kim jesteśmy

Tworzymy dedykowane oprogramowanie (np. car sharing dla BMW / DriveNow). Jesteśmy zaangażowani w przełomowe projekty technologiczne, takie jak okulary rozszerzonej rzeczywistości MINI czy nowy sklep internetowy Otto. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie architektury, technologii, metodologii oraz doradztwo w zakresie zarządzania IT.

Firma iteratec została założona w 1996 roku przez Klausa Eberhardta i Marka Goerke. Prowadzą oni firmę po dziś dzień. Od początku istnienia firmy stale wzrastaliśmy i poszerzaliśmy zakres naszego doświadczenia. Aktualnie zatrudniamy około 350 pracowników, którzy w 7 oddziałach wspierają naszych klientów.

Nasz przepis na sukces

Tylko pełne zaangażowanie prowadzi do sukcesu

Naszym najwyższym priorytetem jest utrzymanie wysokiej jakości dostarczanych usług. Dlatego wymagamy od naszych pracowników i partnerów zachowania najwyższych standardów: Maksymalne skupienie kompetencji, gotowość do ciągłego rozwijania się oraz umiejętność pracy w zespole - to tylko niektóre z nich.  Ścisła współpraca z naszymi klientami jest dla nas kluczowa, to dzięki niej możemy rozwiązywać ich problemy w sposób pragmatyczny i adekwatny do sytuacji. Kolejnym równie ważnym standardem, którym kierujemy się w naszej pracy, to trzymanie się uzgodnionych budżetów i terminów.